čas serveru: 10:26:56

Název: Deštivý den

Olej / plátno
( nesignováno, odborně vyčištěno, bohatě řezaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 71 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2902

Příhozy: 47