čas serveru: 20:45:13

Miroslav Tichý

Název: Turistická stezka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 90 x 105 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 2905