čas serveru: 10:10:11

Robert Jiran

Název: Rozpačité setkání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2013, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 39 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2913