( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
opatřeno DNA vzorkem
přípis autora na zadní straně
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2927