čas serveru: 09:11:15

Název: Nostalgická příšera

( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav slušný )
opatřeno otiskem prstu
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2928