čas serveru: 22:50:11

Alois Milsimr

Název: Zámek a podzámčí v Bechyni

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 57 x 52 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2940