čas serveru: 04:53:19

Šmejkal

Název: Zátiší s jablky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2947