čas serveru: 22:17:34

Alois Šmejkal

Název: Staré zámecké schody

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2949