čas serveru: 22:50:16

Gustav Macoun

Název: Pohled na Železný Brod

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
znalecký posudek Jindřich Vydra

Rozměr: 84 x 105 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2951