čas serveru: 21:28:55

Celestýn Matějů

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1918, stav původní )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka

Rozměr: 45 x 79 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2952