čas serveru: 09:55:38

Jan Simon

Název: Dívka v kroji

Akvarel / karton
( signováno vlevo nahoře, nově adjustováno, stav perfektní )
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
rozměr ve výřezu: 58 x 42 cm

Rozměr: 58 x 42 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2954

5 000 Kč 11.05.2021 20:26:49