čas serveru: 06:26:29

Ferdinand Kamba

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
mírně zvlněné plátno

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2963