čas serveru: 02:33:55

R. Holub

Název: Zlý sen

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 91, stav původní )
rozměr ve výřezu: 53 x 42 cm

Rozměr: 53 x 42 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2965

2 000 Kč 24.04.2021 12:08:34