čas serveru: 22:17:20

Jaroslav Mandl

Název: New York

Vyřezávaný reliéf / Akryl
( signováno na zadní straně, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2969