čas serveru: 22:50:37

Vlach

Olejová tempera / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1990, stav slušný )

Rozměr: 29 x 19 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2970