čas serveru: 21:29:03

Miroslav Mužík

Název: Braňany u Mostu

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2976