čas serveru: 00:23:42

Roman Novák

Název: Dilema Máří Magdalény

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2020, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Id aukce: 2978