čas serveru: 07:07:32

Hvravenstun

Název: Před domem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )

Rozměr: 42 x 53 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3011

1 000 Kč 12.05.2021 20:23:35
900 Kč 07.05.2021 19:45:41