čas serveru: 13:59:43

Alois Kirnig

Název: Horská krajina

Olej / plech
( signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 21,5 x 15 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3045