čas serveru: 12:44:11

Ludmila Janská-Durová

Název: Na Slovanském ostrově

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 80 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3047