čas serveru: 19:36:58

Název: Zlatá

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 5 minut 1 vteřin
( 21.06.2021 20:42:00 )

Id aukce: 3050

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)