čas serveru: 18:19:30

Název: Moře

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3052