čas serveru: 12:57:39

Název: Nevěrné ženy - Cosi fan tutte ( Mimo maminky, babičky, tety Berty, Margarety, Aničky a Claudinky )

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3053