čas serveru: 11:09:32

Název: Maminka spadla do studny

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2009, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3055

Příhozy: 54