čas serveru: 20:29:17

Ferdinand Engelmüller

Název: Pohled na Prahu

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Draží se

Končící: 9 dnů 0 hodin 15 minut 42 vteřin
( 21.06.2021 20:45:00 )

Id aukce: 3056

Účastníci: 4

Příhozy: 5

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
2 900 Kč 04.06.2021 10:52:28
2 800 Kč 03.06.2021 22:06:02
2 700 Kč 18.05.2021 08:29:52
2 600 Kč 17.05.2021 23:28:48
2 500 Kč 13.05.2021 08:32:59