čas serveru: 08:17:39

Alois Juříček

Název: Kostelík

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3068