čas serveru: 18:46:12

Ondřej Coufal

Název: Amil

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 62 x 45 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 49 minut 47 vteřin
( 21.06.2021 20:36:00 )

Id aukce: 3069

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 500 Kč 18.05.2021 05:21:45