čas serveru: 16:54:11

Ondřej Coufal

Název: Souznění

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3070