čas serveru: 21:49:17

Gustav Macoun

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3071