čas serveru: 21:50:54

Hanuš

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3072