čas serveru: 20:21:29

Josef Bíno

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 32,5 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 8 dnů 23 hodin 44 minut 30 vteřin

Id aukce: 3074

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)