čas serveru: 11:23:26

K. Růžička

Název: Na pastvě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 31 x 46 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3076