čas serveru: 19:09:02

Alois Juříček

Název: Pobřeží

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, stav původní )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 41 minut 57 vteřin

Id aukce: 3079

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)