čas serveru: 19:59:29

K. Schulz

Název: Henkersteg in Nürnberg

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 9 dnů 0 hodin 54 minut 30 vteřin
( 21.06.2021 20:54:00 )

Id aukce: 3085

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
300 Kč 18.05.2021 08:50:28 Přehozeno limitem