čas serveru: 19:40:49

Haspekl

Název: Větrný mlýn

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 9 dnů 1 hodin 16 minut 10 vteřin
( 21.06.2021 20:57:00 )

Id aukce: 3086

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)