Kombinovaná technika / Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno květen 2021, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 3115