čas serveru: 19:56:31

Název: Salvador Dalí a jeho sny

Kombinovaná technika / Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno květen 2021, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3115