čas serveru: 12:31:16

Radek Baláž

Název: Tatra 80

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav perfektní )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3116