čas serveru: 08:45:26

Název: Překvapení na 46. rovnoběžce

Kombinovaná technika / deska
( signováno vpravo dole, datováno únor 2018, stav slušný )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3117

5 000 Kč 22.06.2021 20:28:18