čas serveru: 12:05:17

Název: Moji přátelé ze záhrobí

Kombinovaná technika / deska
( signováno vlevo dole, datováno květen 2017, stav slušný )

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3118

5 000 Kč 21.06.2021 20:49:46