čas serveru: 13:59:29

Jegorov

Název: Stříbrná zima

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 39 x 58 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3120