čas serveru: 08:32:33

Název: Zátiší se džbánem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1868, rentolováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3127