čas serveru: 20:20:27

Otakar Hůrka

Název: Podzimní krajina

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3128

Účastníci: 6

Příhozy: 27

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
4 000 Kč 23.06.2021 20:58:30
3 900 Kč 23.06.2021 11:01:24
3 800 Kč 21.06.2021 22:17:34
3 700 Kč 21.06.2021 17:14:05
3 600 Kč 20.06.2021 10:46:37
3 500 Kč 20.06.2021 07:30:28
3 400 Kč 19.06.2021 22:53:10
3 300 Kč 18.06.2021 16:02:07
3 200 Kč 17.06.2021 08:23:31
3 100 Kč 16.06.2021 05:06:12
3 000 Kč 15.06.2021 12:39:58
2 900 Kč 07.06.2021 14:57:00
2 800 Kč 07.06.2021 14:14:27
2 700 Kč 02.06.2021 18:14:53 Přehozeno limitem
2 700 Kč 02.06.2021 18:14:53
2 600 Kč 02.06.2021 18:14:45 Přehozeno limitem
2 500 Kč 02.06.2021 18:14:45
2 400 Kč 02.06.2021 18:14:37 Přehozeno limitem
2 300 Kč 02.06.2021 18:14:37
2 200 Kč 02.06.2021 18:14:31 Přehozeno limitem
2 100 Kč 02.06.2021 18:14:31
2 000 Kč 01.06.2021 14:37:16 Přehozeno limitem
1 900 Kč 01.06.2021 14:37:16
1 800 Kč 31.05.2021 23:32:59 Přehozeno limitem
1 700 Kč 31.05.2021 23:32:58
1 600 Kč 23.05.2021 09:18:39
1 500 Kč 21.05.2021 23:20:08