čas serveru: 10:53:55

Rudolf Václavík

Název: Karlův most

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 46 x 61 cm

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3134