čas serveru: 18:03:29

Rudolf Václavík

Název: Pohled na Svatý Mikuláš

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 46 x 61 cm

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3135