čas serveru: 12:34:35

Miroslav Mužík

Název: Bílina

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3138

1 000 Kč 18.06.2021 15:37:03