čas serveru: 06:21:14

Jan Filipi

Název: Čertovka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )

Rozměr: 30 x 41 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3141

Příhozy: 63