Olej / plátno
( signováno vlevo dole, malba poškozena, nově rámováno, stav původní )
Rudolf František Neumann
1892 Praha
žák Klimeše a Schwágera
jako krajinář maloval motivy Krkonoš, Čes. vysočiny a Prahy
Rozměr: 93 x 130 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3143
3 100 Kč | 21.06.2021 21:39:01 | |
3 000 Kč | 28.05.2021 21:26:48 |