čas serveru: 08:14:33

J. B. Minařík

Název: Slunce v lese

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 141 x 85 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3144