čas serveru: 18:27:54

Jaroslav Šváb

Název: Jan Apoštol

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 42, nově adjustováno, stav perfektní )
dílo získáno z autorovy pozůstalosti

Rozměr: 63 x 48 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3146

1 100 Kč 23.06.2021 12:49:41
1 000 Kč 22.06.2021 06:50:54